Stowarzyszenie CEM K-Kwarta

Stowarzyszenie CEM K-Kwarta

Kim jesteśmy?

Stowarzyszenie CEM K-Kwarta zrzesza miłośników i pasjonatów szeroko pojętej muzyki. Zamierzamy kształcić kolejne pokolenia wokalistów i instrumalistów z Kędzierzyna-Koźla i okolic.

Nasze cele

Celem Stowarzyszenia jest kształtowanie i upowszechnianie kultury muzycznej, twórcze pobudzanie aktywności muzycznej oraz promowanie dorobku artystycznego i kulturowego członków Stowarzyszenia. Podstawowym obowiązkiem Stowarzyszenia jest wspieranie działalności artystycznej na terenie Kędzierzyna-Koźla. Ponadto do naszych zadań należy również organizacja koncertów, spotkań, imprez muzycznych i rozrywkowych, festiwali i konkursów, organizacja warsztatów i kursów, organizacja wyjazdów w celach szkoleniowych, koncertowych oraz turystycznych, sporządzanie nagrań fonograficznych i filmowych, współpraca z instytucjami kultury, współpraca i współdziałanie z organami administracji samorządowej i rządowej, oświatowymi, wyznaniowymi, instytucjami, fundacjami, stowarzyszeniami, firmami i osobami prywatnymi, promowanie miasta Kędzierzyna-Koźla poprzez udział w projektach i innych formach działalności artystycznej, współpraca ze środowiskiem muzycznym w RP i poza jej granicami, współdziałanie z organizacjami zagranicznymi o podobnych celach w dziedzinie upowszechniania kultury muzycznej, upowszechnianie i szeroko pojęta promocja muzyki.

Dane Stowarzyszenia CEM K-Kwarta

Siedziba: Kędzierzyn-Koźle, ul.Grzybowa 34 b, 47-206
Nr rachunku: BGŻ PARIBAS: 92 1600 1462 1816 6399 7000 0001
KRS: 0000707597  |  NIP: 749-210-01-35  |  Regon: 36893449900000

Członkowie zarządu

Justyna Sikora

Prezes

 608 065 213


Wokalistka, pedagog, absolwentka Wokalistyki Jazzowej Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach. Od kilkunastu lat instruktor wokalny Studia Piosenki przy Miejskim Ośrodku Kultury w Kędzierzynie-Koźlu. Organizatorka oraz pomysłodawczyni wielu imprez muzycznych i kulturalnych.

Ariadna Miernicka

Wiceprezes

 502 377 090


Od ponad 20 lat instruktor kulturalny w Miejskim Ośrodku Kultury w Kędzierzynie-Koźlu. W swojej pracy zawodowej zajmuje sie organizacją wielu imprez, festiwali, koncertów oraz ich prowadzeniem. Wcześniej dziennikarz radiowy i prasowy. Polonistka, miłośniczka muzyki jazzowej, buldogów francuskich i polskiej literatury współczesnej.

Katarzyna Miraszewska

Wiceprezes

 501 560 295